O nas

18 lat w branży

Uciążliwe gołębie – ten problem zna większość mieszkańców dużych miast. Wspólnie z firmą INWEN rozwiązaliśmy go tworząc BirdSystem. Nasze urządzenia chroniące budynki przed ptakami, to połączenie skuteczności i ekologii.

golebie_odchody

Ochronimy każdy budynek

Ochronimy każdy budynek przed gołębimi odchodami!

Ptactwo miejskie to kłopot wszystkich obiektów. Zabezpieczamy więc nie tylko budynki mieszkalne i użyteczności publicznej, ale też sakralne i zabytkowe. Zadbaliśmy jednak o to, aby nasze zabezpieczenie przed gołębiami nie wpływały na ich estetykę.

Obecność ptaków w szczelinach budynków może być wyjątkowo uciążliwa i niebezpieczna. Głównym czynnikiem są gołębie odchody, negatywnie działające na elementy konstrukcyjne budynku oraz sąsiadujące obiekty. Dlatego istotne jest odpowiednie zabezpieczenie przed gołębiami oraz innymi ptakami takich miejsc. Szeroki wybór produktów do odstraszania gołębi pozwoli ochronić każdy zakamarek budynku. Oferujemy szeroki wybór modeli, dostosowanych do różnej intensywności występowania ptaków.

Oferujemy takie sposoby na gołębie jak:

ptaki do odstraszania gołębi
ochrona przed ptakami – kolce
ochrona przed ptakami – siatki
ochrona na panele fotowoltaiczne – birdblocker

Gołębie odchody to poważny problem. Zawarte w nich toksyny niszczą budynki oraz niosą ryzyko zakażenia chorobami odzwierzęcymi. Dlatego montaż odpowiedniego systemu zabezpieczającego przed osiadaniem ptactwa jest niezwykle istotny.

Pamiętamy o bezpieczeństwie

Tworząc linię produktów BirdSystem kierowaliśmy się nie tylko skutecznością, ale też bezpieczeństwem. Nasze urządzenia nie są szkodliwe dla ptaków, co potwierdzają opinie niezależnych ekspertów.

Wszystko dzięki odpowiedniemu zaprojektowaniu modułów ochronnych i wykorzystaniu sprawdzonych materiałów.

golebie_odchody

Napisz do nas

Masz pytania? Zainteresowała Cię nasza oferta?
Napisz do nas lub zadzwoń.