Referencje i opinie

Otwocka Spółdzielnia Mieszkaniowa

Dzięki BirdSystem ekologicznie rozwiązaliśmy problem gołębi na naszych osiedlach. Z całą pewnością możemy polecić firmę INWEN jako wiarygodnego i sprawdzonego dostawcę

Spółdzielnia Mieszkaniowo-Budowlana "Żbikowska" w Piastowie

Z efektów pracy firmy INWEN jesteśmy zadowoleni i możemy ją polecić jako przedsiębiorstwo solidne, otwarte na współpracę i oferujące wyroby o wysokim standardzie.

Siemianowska Spółdzielnia Mieszkaniowa

Moduły BirdSystem firmy INWEN sprawiły się bardzo dobrze. Efektem są czyste elewacje oraz zmniejszone koszty konserwacji budynków.

Hutniczo-Górnicza Spółdzielnia Mieszkaniowa

Jesteśmy stałym klientem. Uważamy, że w zakresie współpracy i obsługi Wasza firma zasługuje na uznanie i polecenie.

Pabianicka Spółdzielnia Mieszkaniowa

Moduły BirdSystem firmy INWEN sprawiły się bardzo dobrze. Efektem są czyste elewacje oraz zmniejszone koszty konserwacji budynków.

Miejski Zarząd Gospodarki Mieszkaniowej w Pile

Firma INWEN dała się poznać jako solidny, sumienny i dobrze zorganizowany dostawca. Z pełnym przekonaniem możemy polecić ją jako rzetelnego i godnego zaufania partnera.

Centrum Badań Ekologicznych Polskiej Akademii Nauk

Urządzenia BirdSystem firmy INWEN spełniają przewidzianą rolę zabezpieczając chronione obiekty przed gołębiami.

Szkoła Główna Gospodarska Wiejskiego

Odstraszacze typu BirdSystem zalicza się do metod ekologicznych i włącza się do programu integrowanej ochrony obiektów przed szkodliwymi ptakami.

Generalna Dyrekcja Ochrony Środowiska

Stosowanie tego typu zabezpieczeń nie powinno budzić w społeczeństwie wątpliwości, gdyż nie koliduje z wymogami przepisów ustawy o ochronie przyrody.

Towarzystwo Opieki nad Zwierzętami w Polsce

Proponowany odstraszacz w naszej ocenie spełnia podstawowe i konieczne założenia dla bezpieczeństwa ptaków i nie może stanowić dla nich zagrożenia.